Co jsme zažili o prázdninách:

Na začátku prázdnin uspořádala naše organizace pro děti čtyřdenní zážitkový pobyt v Jinolicích. Na tomto pobytu se sešly děti ze služeb PODPORA PRO PĚSTOUNY, PODPORA RODINY – sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a Jakub klubu.

Vzhledem k vysokým teplotám jsme se hned první den koupali v Oborském rybníku, který se nachází v rekreačním areálu Eden, kde jsme byli ubytovaní v chatkách. Po večeři jsme se šli projít kolem dvou dalších rybníků Němeček a Vražda. Druhý den pobytu jsme se vydali na 8 km trasu po Hruboskalsku a navštívili jsme hrad Valdštejn. Třetí den jsme trávili v rekreačním areálu, kde jsme měli pro děti připravenou řadu různých her a soutěží.

Na konci července jsme pro děti uspořádali jednodenní výlet do Prahy. Na tomto výletu se opět sešly děti z výše uvedených služeb. Nejmladší účastnici ze služby PODPORA PRO PĚSTOUNY byly teprve 4 roky. Děkujeme Kulturnímu fondu města Přelouč, který nám poskytl na uskutečnění zážitkového pobytu i výletu finanční příspěvek.

Mgr. Pavlína Křepská, vedoucí služby PODPORA PRO PĚSTOUNY

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Můžete nás podpořit formou finančního nebo věcného daru na základě darovací smlouvy. Rádi Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí finančního daru pro účely daňových odpisů. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.

731 402 371. Děkujeme.

Číslo účtu: 663094001/5500