Dobrovolnické centrum červen

Setkání dobrovolníků před prázdninami bude ve čtvrtek 21.6.2018 od 15.30 v Galerii a vinotéce u Kotýnků. Opět máme zajímavého hosta–přijde Mgr. Miro Kadlubiec, který se profesně dlouhodobě věnuje oblasti péče o duševní zdraví a působí ve Vsetíně. Téma: „ODVAHA BÝT VE SVĚTĚ MĚNÍCÍCH SE HODNOT“ (K čemu pevnému se lze vztahovat).  Vstup je volný, přijďte se zeptat, co vás zajímá.

V pátek 22.6.2018 se koná celokrajská akce DEN DOBROVOLNICTVÍ PARDUBICKÉHO KRAJE, a to v Pardubicích na Třídě míru po celý den. Svoji činnost a možnosti pro dobrovolníky bude představovat všech 18 dobrovolnických center našeho kraje. Pokud budete v Pardubicích, určitě se přijďte podívat.

 

Na prázdniny hledáme krátkodobé dobrovolníky – mladší a starší, kteří mají jednu hodinu týdně k návštěvě seniorů v Domově u fontány. Stačí si chvíli popovídat, přečíst pár stránek knížky nebo se projít po zahradě. A k tomu úsměv – to zvládneme všichni J. Kontaktujte nás na tel. 731 402 371 nebo přijďte přímo do domova, koordinátorka v DUF Mgr. Marie Holeková Vám přímo na místě vše ráda ukáže.

Ing. Mgr. Zdenka Kumstýřová, koordinátorka DC

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Můžete nás podpořit formou finančního nebo věcného daru na základě darovací smlouvy. Rádi Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí finančního daru pro účely daňových odpisů. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.

731 402 371. Děkujeme.

Číslo účtu: 663094001/5500