Zážitkový pobyt 2014

Výchovně rekreační tábor se uskutečnil v termínu 30. 6. 2014 – 3. 7. 2014 v rekreačním areálu Sklář Ostružno nedaleko Jičína.

První den jsme se šli projít po okolí rekreačního areálu. Navečer jsme hráli míčové hry na travnaté ploše, kterou jsme měli za chatkami.

Druhý den jsme vyrazili na celodenní výlet do Prachovských skal. Délka trasy měřila kolem 10 km. Během cesty jsme hráli různé poznávací hry (např.: děti hledaly různé druhy kytek). Po večeři jsme hráli hru na trénování postřehu, a jelikož děti byly dost unavené, tak si šly dobrovolně brzo lehnout.

Třetí den dopoledne jsme uspořádali sportovní soutěže, při kterých děti využily svoji rychlost, zručnost, postřeh a paměť. V odpoledních hodinách jsme se vydali místní autobusovou dopravou do Jičína, kde jsme navštívili Rumcajsovu ševcovnu a Valdickou bránu.

Čtvrtý den jsme si zabalili věci, vyklidili chatky a vydali se na cestu domů.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Můžete nás podpořit formou finančního nebo věcného daru na základě darovací smlouvy. Rádi Vám vystavíme potvrzení o poskytnutí finančního daru pro účely daňových odpisů. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.

731 402 371. Děkujeme.

Číslo účtu: 663094001/5500